HIT! NOWOŚĆ W CASOLLIgdzie depilacja laserowa poznań

Proces starzenia skóry to proces postępujący i - niestety - nieunikniony. To od nas zależy, czy będziemy starali się go zatrzymać, a także – poprzez odpowiednią pielęgnację – cofać efekty jego działania. Kiełkująca w głowie myśl o chirurgii plastycznej niech jeszcze w niej pozostanie, gdyż posiadamy rozwiązanie, które pozwala osiągnąć efekt młodej, rozświetlonej skóry, w sposób bezinwazyjny i stymulujący naturalne procesy przebudowy skóry. Poznaj i poczuj #efektZaffiro
zaffiro poznań

💎 Zaffiro likwiduje wiotkości skóry na twarzy i szyi, poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki.
💎 Likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, wygładza zmarszczki, poprawia napięcie i elastyczność skóry.
💎 Doskonale obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie.
💎 Likwiduje wiotkość skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz modeluje obszar nad kolanami.
💎 Poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi.
💎 Oczyszcza i odżywia skórę.
💎 Rozświetla dając efekt zdrowej i młodej skóry.
ZABIEG IDEALNY POD KAŻDYM WZGLĘDEM - ZAFFIRO


💎 PRZEŁOM W ODMŁADZANIU 💎

Zaffiro to nowoczesne urządzenie do bezinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Za tą wdzięczną nazwą kryją się innowacyjne rozwiązania i najnowsza technologia.

Prawdziwy przełom w liftingu oraz odmładzaniu. Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego IR, w sposób skuteczny możliwe jest zatrzymanie procesu starzenia oraz usuwanie niedoskonałości skóry. Urządzenie powstało w wyniku wieloletnich badań i ścisłej współpracy z prestiżowym ośrodkiem naukowym - Medycznym Stowarzyszeniem Lekarzy Anti-Aging A.M.I.A. w Rzymie.

Zaffiro to wyjątkowa technologia w ofercie firmy ITP S.A., będąca sprzymierzeńcem środowisk medycznych i kosmetologicznych w walce z upływającym czasem i niedoskonałościami ciała.
zaffiro poznań
zaffiro poznań💎 ZASADA DZIAŁANIA 💎

Z wiekiem spada drastycznie ilość kolagenu w skórze. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć, traci elastyczność i staje się coraz bardziej podatna na działanie siły grawitacji. Zaffiro emitując promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali (750-1800nm) powoduje jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej (do 65ºC) ze stałym, ochronnym chłodzeniem powierzchniowym. Efekt termiczny, zachodzący w dolnych warstwach skóry, powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Zmianom ulega również jej struktura – zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu. Drugim, długofalowym skutkiem jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zwiększona o około 30% produkcja kolagenu daje efekt poprawy gęstości skóry, jej napięcia oraz uniesienia. Proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy około 3 miesięcy od zabiegu.

Zaffiro to dokładnie to, co pacjenci uwielbiają – pierwsze widoczne efekty natychmiast po zabiegu i finalny rezultat pogłębiający się z czasem.💎 DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG ZAFFIRO? 💎

Tak naprawdę jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Przed większym wyjściem, czy po prostu w ramach profilaktyki antystarzeniowej na co dzień.

Zabieg Zaffiro przeznaczony jest profilaktycznie dla osób w wieku 25-35 lat. Seria zabiegów na twarz jest przeznaczona dla osób po 35 roku życia. Serię zabiegów na ciało można zastosować również u osób młodszych, np. u kobiet po ciąży lub na wiotkiej skórze po utracie wagi.

Waterpeeling Zaffiro zalecany jest również pomiędzy seriami zabiegów oraz po skończonej serii, tak by skóra otrzymywała regularną porcję oczyszczania i odżywiania. Konsultacja w gabinecie pozwoli dopasować indywidualnie najodpowiedniejszy cykl zabiegów, tak by uzyskać optymalne rezultaty

zaffiro poznań

zaffiro poznań💎 PRZEBIEG ZABIEGU 💎

Pierwsza faza zabiegu Zaffiro rozpoczyna się oczyszczeniem skóry za pomocą Waterpeelingu Zaffiro, którego zadaniem jest również przygotowanie skóry do odpowiedniego przewodzenia temperatury. Woda wykorzystywana w peelingu jest najczęściej wzmocniona o odpowiednio dopasowany kompleks witaminowy. Skóra zostaje schłodzona i przygotowania do działania promieniowania IR i ochrony naskórka przed poparzeniem. Zawarty w skórze właściwej kolagen zostaje podgrzany przy użyciu specjalnej, szafirowej głowicy emitującej podczerwień. Ponowne schłodzenie równoważy obszar zabiegowy zgodnie z zasadą zimno-ciepło-zimno. Niezwykle istotne są także zabiegi kończące i towarzyszące, które potęgują i utrwalają efekty liftingu. Polecana jest do tego linia Mediderma i PCA serum witaminy C - kosmeceutyki zawierające stabilną formę witaminy C, która odgrywa ważną rolę w procesie pielęgnacji skóry i przeciwdziała starzeniu, pozwala intensywnie pobudzić proces syntezy kolagenu i regeneracji skóry, a także rozjaśnić ją. Dzięki technologii Zaffiro możemy zaproponować pacjentom kompleksowe odmładzanie i pielęgnację skóry.💎 WATERPEELING ZAFFIRO 💎

Odpowiednia pielęgnacja na co dzień. Zaffiro wyposażone jest w technologię peelingu wodnego (Waterpeeling) – dwufazowy strumień powietrza i wody, który kompleksowo oczyszcza skórę, umożliwiając dostarczenie jej porcji składników aktywnych, ale także lepsze przewodzenie przez nią temperatury.

Dzięki temu osiągamy jednorodne podgrzanie obszaru poddawanego odmłodzeniu i ujędrnieniu, a tym samym potęgujemy efekt Zaffiro. Zaleca się regularne złuszczanie skóry i jej wzmacnianie za pomocą Waterpeelingu.

Waterpeeling Zaffiro umożliwia całoroczną pielęgnację skóry, tak by efekt Zaffiro utrzymywał się jak najdłużej

zaffiro poznań

zaffiro poznań💎 BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGU 💎

Zabieg jest komfortowy. Całkowite bezpieczeństwo zapewnia zaawansowany system chłodzący, który w pełni kontroluje przenikanie podczerwieni do wnętrza skóry, bez naruszania naskórka. Zabieg nie narusza otaczających naczyń krwionośnych, tkanek ani nerwów. Jedynie w nielicznych przypadkach występuje minimalne zaczerwienienie, które po kilku godzinach ustępuje.

Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych i z problemami naczyniowymi.

Dzięki temu, że zabieg jest bezpieczny, nie wymaga okresu rekonwalescencji i można cieszyć się jego efektem od pierwszej chwili.


TECHNOLOGIA ZAFFIRO


Zaffiro to urządzenie wyposażone w zaawansowane technologie: światło podczerwone i peeling wodny.

Specjalna głowica zakończona szkłem szafirowym, które wzmacnia emisję światła podczerwonego prowadzi do efektu cieplnego skóry nazywanego termoliftingiem.

Podczas zabiegu uzyskujemy podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 65°C, dzięki któremu włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do ich pierwotnej długości.

Fibroblasty, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych są jednocześnie stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien.

W Zaffiro mamy do czynienia z wielowymiarowym efektem liftingu, który przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd w całkowicie naturalny, ale także spektakularny sposób.

Zaffiro wyposażone jest również w technologię peelingu wodnego (Waterpeeling) – dwufazowy strumień powietrza i wody, który kompleksowo oczyszcza skórę, umożliwiając dostarczenie składników aktywnych do skóry, ale także lepsze przewodzenie przez nią temperatury.

Dzięki temu osiągamy jednorodne podgrzanie obszaru poddawanego odmłodzeniu i ujędrnieniu, a tym samym potęgujemy efekt Zaffiro.


 • zaffiro poznań
 • zaffiro poznań
 • zaffiro poznań • zaffiro poznań
 • zaffiro poznań
 • zaffiro poznańW CZYM TKWI SEKRET ZAFFIRO?
Termolifting Zaffiro


Waterpeeling Zaffiro


EFEKTY PO ZABIEGUgdzie depilacja laserowa poznań

 • zaffiro efekty poznań
 • zaffiro efekty poznań
 • zaffiro efekty poznań
 • zaffiro efekty poznań
 • zaffiro efekty poznań
 • zaffiro efekty poznań
 • zaffiro efekty poznań
 • zaffiro efekty poznań