Nowy zabieg firmy Mediderma
- w sam raz na lato!

zabieg Mediderma poznań

Firma Mediderma została założona 25 lat temu przez grupę dermatologów, na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych produktów do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach.Mediderma jest pierwszą firmą na świecie, która prawie trzy dekady temu wprowadziła kompletną linię peelingów chemicznych (Glicopeel, Melaspeel) na profesjonalny rynek medyczny. Dzisiaj produkty Medidermy są uznawane za najskuteczniejsze i odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, płci, wieku i schorzeń. Skuteczność produktów Mediderma oraz protokoły zabiegów są poparte szeroko zakrojonymi badaniami klinicznymi oraz współpracą z wiodącymi specjalistami z całego świata. Ze względu na połączenie laboratoriów Mediderma i Sesderma, obu firmom przyświeca hasło "listening to your skin" - "wsłuchując się w Twoją skórę. Wizją Medidermy jest poprawa jakości życia i zdrowia poprzez promowanie piękna i zdrowia skóry.

Zabiegi i produkty Medidermy dostępne wyłącznie dla wykwalifikowanych lekarzy dermatologów i kosmetologów.

Produkty do Pielęgnacji Skóry Sesderma ®

Produkty Mediderma uzupełniają produkty do pielęgnacji skóry Sesderma. Szeroka oferta pomaga podtrzymać efekty profesjonalnych zabiegów i zapewnia codzienną skuteczną pielęgnację i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi u nas zestawami - więcej informacji -> tutaj!

Od samego początku, czyli od ok. 35 lat, dr Serrano poświęca się opracowywaniu nowych zabiegów i procedur pielęgnacji skóry, pozwalających przywrócić skórze zdrowie. Polecamy:

Mandelac Peel + ATPSES – zabieg przeciwzmarszczkowy, energetyzujący!

(kwas cytrynowy i migdałowy z dodatkiem antyoksydantów)

Przeznaczenie:
Skóra z oznakami starzenia, niejednorodna pigmentacja, utrata blasku. Zabieg energetyzujący.

Stosowanie:
Zabieg można powtarzać co 14 dni, niezależnie od pory roku.
Liczba zabiegów jest uzależniona od indywidualnych potrzeb skóry pacjenta.
Zalecane wykonywanie serii zabiegów.

Efekty po zabiegu:
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta, wygładzona i nawilżona.
Złuszczanie – zazwyczaj nie występuje, bardzo rzadko o niewielkim nasileniu.


SRAWDŹ TEŻ ZESTAWY KREMÓW SESDERMA! -> tutajWłaściwości kwasu:

 • stosowany w leczeniu fotostarzenia, nieregularnej pigmentacji, trądziku zapalnym,
 • odpowiedni dla skóry wrażliwej gdyż posiada cząsteczki o dużym rozmiarze, co zapewnia wolniejszą penetrację przez warstwę rogową i nie powoduje podrażnień,
 • duża zdolność przebudowy skóry - ma zdolność do stymulacji syntezy kolagenu i elastyny w brodawkowatej warstwie skóry właściwej w porównaniu do innych kwasów AHA jak np kwas glikolowy,
 • działanie rozjaśniające: melasma, przebarwienia pozapalne, plamy posłoneczne,
 • działanie seboregulujące, przeciwdrobnoustrojowe i antybakteryjne; kontroluje i normalizuje ilość sebum przenikając do mieszka włosowego, poprawia wygląd skóry z zapalnymi krostkami, zaskórnikami, trudziakiem grudkowatym, zapaleniem mieszków włosowych i trądzikiem różowatym.

  Cena zabiegu jest zależna od doboru preparatów dobieranych do potrzeb klienta.


  • img
  • img
  • img