Mezoterapia mikroigłowa

DERMAPEN® to nowoczesne urządzenie, które stosuje się w leczeniu blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, rozstępów, rozszerzonych porów oraz w celu ogólnego odmłodzenia skóry.

Efekty terapii z użyciem urządzenia DERMAPEN® są porównywane do rezultatów osiąganych za pomocą lasera. Zabiegi mają dużo silniejsze działanie niż w przypadku tradycyjnych metod iniekcyjnych. DERMAPEN® pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany przy użyciu DERMAPEN® jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii.

Instytut Urody Casolla zaprasza do skorzystania ze specjalistycznych zabiegów z użyciem rewolucyjnego urządzenia DERMAPEN® firmy Revisage, który pomoże pozbyć się niechcianych problemów skórnych.

Jak działa DERMAPEN?

Dermapen pozwala na precyzyjne wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry. Działanie oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Głębokość iniekcji (0,25 mm - 2,5 mm) jest dobierana indywidualnie do każdego pacjenta. Pozwala to na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller'ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.

Zabieg PIXELPEEL -> więcej tutaj!