ochrona przed promieniami uv

PROMIENIOWANIE UV

Okres letni jest dla naszej skóry wyjątkowo niebezpieczny ze względu na intensywniejsze promieniowanie UVB.

czytaj więcej
autoklaw kosmetyczka poznań

AUTOKLAW

Dlaczego autoklaw jest ważny? Proces sterylizacji w Autoklawie polega na zniszczeniu wszystkich wegetatywnych jak i przetrwalnikowych form mikroorganizmów.

czytaj więcej
autoklaw kosmetyczka poznań

POLECANE FIRMY KOSMETYCZNE

Najlepsze marki i rozwiązania - Dermaceutic / Mediderma / Algi Chamot - wszystko co najlepsze dla naszych klientek wykorzystujemy w naszym gabinecie kosmetycznym.

czytaj więcej
krioliza poznań

Leczenie nadpotliwości

Pocenie się jest jednym z najważniejszych sposobów utraty ciepła przez organizm oraz również sposobu usuwania toksyn z organizmu. Jednak są osoby, które borykają się...

czytaj więcej
img

Krioliza

Cooltech™ jest aparatem opracowanym przez firmę COCCON do zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej. Na skutek kontrolowanej ekspozycji tkanki na zimno następuje jej selektywne uszkodzenie.

czytaj więcej
img

VelaShape III

Aparat VelaShape™ jest pierwszym aparatem na świecie posiadającym certyfikat FDA (agencji rządowej USA), który potwierdza skuteczność działania w zakresie redukcji obwodu ciała i cellulitu.

czytaj więcej
depilacja laserowa poznan bezbolesnie

Depilacja laserowa

Jak to działa? Usuwanie zbędnego owłosienia jest dziś już o wiele szybsze (np. zabieg na pachy trwa ok 1 minutę!) i mniej bolesne dzięki LightSheer DUET™. Jest to laser diodowy najnowszej generacji.

czytaj więcej
img

Bańki chińskie

Przed przystąpieniem do masowania masażysta natłuszcza skórę oliwką, która ułatwia przesuwanie bańki. W klasycznym zestawie znajdują się 4 bańki różnej wielkości.

czytaj więcej
img

Nadmierne owłosienie

Nadmierne owłosienie to estetyczny problem, z którym borykają się zarówno kobiety jak coraz większa liczba mężczyzn. Dla wielu osób gładkie i zadbane ciało ma ...

czytaj więcej
img

Pielęgnacja skóry naczynkowej

Rozszerzone naczynka mogą powstać właściwie przy każdym typie cery, jednak dotyczy to przede wszystkim skóry cienkiej, delikatnej i wrażliwej.

czytaj więcej
img

Pielęgnacja skóry trądzikowej

Definicja trądziku różowatego: zmiany rumieniowe, grudkowe i krostkowe występujące na podłożu skóry łojotokowej z zaburzeniami naczynioruchowymi, dotyczące najczęściej kobiet.

czytaj więcej

DEPILACJA LASEROWA

Laser Vectus™ to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta.

W naszym Instytucie pojawił się najnowszy laser do trwałego usuwania owłosienia, następca Light Sheer, mniej bolesny, skuteczniejszy dla jasnych włosów i bezpieczniejszy dla ciemnych karnacji.

Firma Palomar, po kilkunastu latach doświadczeń i badań nad udoskonaleniem pierwszego lasera diodowego, stworzyła laser Vectus™ stosujący wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o jego wyjątkowej skuteczności i bezpieczeństwie oraz o komforcie pacjenta.

Więcej o laserze Vectus - tutaj!Depilacja laserowa – jak to działa?

Usuwanie zbędnego owłosienia jest dziś już o wiele szybsze (np. zabieg na pachy trwa ok 1 minutę!) i mniej bolesne dzięki LightSheer DUET™. Jest to laser diodowy najnowszej generacji.

Istota działania lasera LightSheer DUET™ polega na pochłanianiu przez światło lasera melanina zawartej w mieszku włosowym, która zamieniana jest na ciepło niszczące elementy włosa odpowiadające za jego wzrost. Powoduje to zniszczenie mieszka włosowego oraz jego trwałe usunięcie. W trakcie zabiegu usuwane są włosy będące w fazie aktywnego wzrostu co warunkuje potrzebę wykonania co najmniej czterech zabiegów wykonywanych w odstępach 6-12 tygodni (w zależności od depilowanej części ciała).

W swojej ofercie posiadamy depilację laserową wykonywaną laserem diodowym LightSheer DUET™. Jest on najnowocześniejszym, najszybszym oraz najskuteczniejszym laserem na rynku przeznaczonym do trwałego usuwania owłosienia. Laser LightSheer DUET™ posiada dwie głowice:

  • LightSheer ET o wymiarach 9x9mm wyposażoną w system chłodzący; głowica ta przeznaczona jest do depilacji mniejszych obszarów;
  • LightSheer HS o wymiarach 22x35mm wyposażoną w unikalny system podciśnienia dzięki czemu zabieg staje się mniej bolesny i szybszy.

    System podciśnienia Vacum zapewnia bezpieczny zabieg depilacji laserowej także u osób posiadających kruche naczynka krwionośne oraz u osób o ciemniejszej karnacji. Laser LightSheer DUET™ jest idealny dla osób, które marzą o gładkiej skórze oraz o krótkim czasie trwania prawie bezbolesnego zabiegu usuwania owłosienia.